Těšte se: Usagi Yojimbo

2. dubna 2012 v 23:50 | eddie |  NOVINKY
Usagi Yojimbo. Kdo tohohle drsného králíčka nezná, o hodně přichází! Není to totiž ledajaký ušák, ale kultovní ronin Miyamoto Usagi. Že vám to zní divně nebo dokonce hloupě? Pokud se tomuhle králíkovi podíváte pod srst, zjistíte, že tomu tak vůbec není. Vychází už bezmála dvacet pět let a jeho tvůrce Stan Sakai je na něj po právu hrdý. Zvířátka, která se kosí samurajskými meči v Japonsku 17. století? Je to zatraceně cool!

Crew nám v září chystá české vydání 18. dílu s podtitulem Travels With Jotaro. Jotaro je "synovec" titulního hrdiny. Malý králíček má na svůj věk mimořádné samurajské schopnosti a se svým "strýčkem" zažívá nemalá dobrodružství (proč je strýček a synovec v uvozovkách zasvěcení vědí) . Čeká je nebezpečná liga zabijáků, zlodějka Kitsune a návrat lišáka Sasukého! Rozhodně bude o co stát!

Zatímco my se můžeme v české verzi těšit na osmnácté číslo tohohle roninského drsňáka, v zámoří (a možná i blíž) se dočkali jeho dobrodružství už šestadvacetkrát! Kdo by chtěl být rychlejší než český překladatel, může předhánět třeba na amazonu v ceně okolo deseti dolarů za číslo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama