Marv se vrací!

20. dubna 2012 v 1:02 | eddie |  NOVINKY

Druhý díl SIN CITY se omýlá internetem už od doby, kdy se začal natáčet díl první, který doprovázelo hltání ukázek, prvních fotek a první scény s Joshem Hartnettem, kterou tehdy tvůrci fikaně šoupli na internet. Věřte nebo ne, už je tomu sedm let! Od té doby se toho hodně namluvilo, naslibovalo i napřehánělo. Ve hře byl Johnny Depp, Angelina Jolie, Salma Hayek nebo tehdejší Rodriguezova láska Rose McGowan, kterou chtěl obsadit i do připravované Rudé Sonji, ze které už nejspíš nadobro sešlo. S Rose McGowan Rodrigueze tehdy odpálkoval i sám Mickey Rourke, který o ní prohlásil, že podle něj není herečka a hrát s ní rozhodně nebude.

Nyní se natáčení konečně skutečně blíží a první klapka padne v létě. Prvními dvěma potvrzenými herci jsou (naštěstí) sám Mickey, bez něhož by byl první film nejspíš o polovinu chudší, protože jeho Marv je prostě božský, a Rosario Dawson, která se vrací jako Gail - drsná šéfka ještě drsnějších prostitutek.

Kdo se vrátí, kdo přibude, a kdo naopak nebude mít čas se brzy dozvíme, protože si myslím, že teď nás novinky z hříšného Basin City budou provázet častěji. Věřím však Robertu Rodriguezovi, který nemívá se sháněním zajímavých herců vůbec problém (slyšeli jste, že ve druhé Mačetě by měl hrát Mel Gibson?) Já osobně se na všechny novinky a návrat do černobílé vize Franka Millera moc těším!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama