Kingsley vs. Iron Man

12. dubna 2012 v 18:00 | eddie |  NOVINKY
Ben Kingsley si za svou kariéru užil vrcholů a pádů hodně. Má doma Oscara za Gándhího, zahrál si ve Spielbergově Schindlerově seznamu, Polanskiho Oliveru Twistovi i novém Scorseseho Hugovi, ale také skutečně "perlil" s obdivuhodnými parukami v pohromách typu Lovci dinosaurů, Bloodrayne nebo Strašidelná vila. Právě Scorseseho Hugo má však nejspíše za následek nabídku na jeho roli v novém Iron Manovi.

Kingsley by však naštěstí neměl být žádným nadpřirozeným padouchem (mnozí si oddychli) či dokonce plánovaným záporákem Mandarinem (o postavě někdy později). Britský Sir by se sice měl objevit v roli padoušské, ale zato naprosto civilní, tedy nejspíše podobné Rockwellově Justinu Hammerovi. Podobné i v tom smyslu, že bude ve vztahu s nanobotskou technologií.

Do třetího Iron Mana se samozřejmě vrací stará parta v čele s Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Donem Cheadelem či Scarlett Johansson. Většina z nich má zatím plné ruce práce s uvedením květnových Avengerů. Zajímavé také je, že třetí eskapády Tonyho Starka by něměl režírovat osvědčený Jon Favreau, ale Downeyho kámoš, režisér povedené krimi-komedie Kiss Kiss Bang Bang Shane Black, který pracuje i na scénáři (což rozhodně umí, protože má za sebou například Smrtonosné zbraně). Tak či tak, Iron Man 3 by měl být v lecčems jiný. Třeba i ještě lepší!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama